serwis specjalny Bosko.pl
Tydzień Inauguracyjny 2015/2016 - relacja zdjęciowa

Data: 25 - 29 października 2015 | Baw się bez dopingu „Na dobry początek” 2015

W dniach 25 - 29 października 2015 r. w naszym duszpasterstwie odbył się Tydzień Inauguracyjny. Był to czas różnorodnych wydarzeń, poczynając od spotkań z ciekawymi gośćmi, warsztatami, koncertami, po zwykłą wspólną zabawę i modlitwę.

Pierwszym z wydarzeń Tygodnia Inauguracyjnego zorganizowanego przez "Węzeł" był koncert "Dróżki pokory". Gitarzysta Patryk Filipowicz wystąpił w naszym kościele parafialnym tuż po akademickiej Eucharystii z autorskimi aranżacjami znanych pieśni maryjnych. Był to nie tylko koncert promujący nową płytę muzyka o tym samym tytule. Było to także świadectwo wiary artysty. Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie tutaj
Tydzień Inauguracyjny: Koncert "Dróżki pokory" - Patryk Filipowicz - ZDJĘCIA

Drugiego dnia Tygodnia Inauguracyjnego (26 października) mogliśmy się artystycznie wyżyć i nadać nowy wygląd naszemu staremu lub nudnemu obuwiu. Buty ozdabialiśmy techniką decoupage, a warsztaty poprowadziła pani Agnieszka Mańkowska.
Tydzień Inauguracyjny: Warsztaty decoupage - ozdabianie butów - ZDJĘCIA

Wtorek 27 października był doskonałym dniem, by poznać nowych ludzi i umocnić więzi z przyjaciółmi. Odbył się wieczór filmowy z kolacją.
Tydzień Inauguracyjny: Węzłowy wieczór filmowy - ZDJĘCIA

W środę 28 października gościliśmy w naszym duszpasterstwie biskupa Adama Lepę.
Tydzień Inauguracyjny: FORUM MERITUM - spotkanie z biskupem Adamem Lepą - ZDJĘCIA

Na zakończenie Tygodnia Inauguracyjnego w "Węźle" odbyła się "Góra przemienienia" - nasze comiesięczne spotkanie z Bogiem, Jego Słowem, a także ze sobą nawzajem.
Tydzień Inauguracyjny: Góra Przemienienia - ZDJĘCIA

« powrót